Co nás čeká?

Velký horoskop na rok 2019! Příští rok přinese velké životní změny

Horoskop
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com
Ilustrační foto
Téma:

Rok 2019 už je za dveřmi a všichni jsme v očekávání, jaké změny nám v životě přinese. Astroložka Ambra proto přichází s velkým horoskopem, který odhaluje, co jednotlivá znamení v příštím roce čeká.

Zajímá vás, co si pro vás připravil rok 2019? Odpovědi přináší astroložka Ambra ve svém velkém ročním horoskopu, který se detailně věnuje jednotlivým znamením. Na celý váš horoskop se podívejte na webové stránky Astrohledu.

 

Horoskop vašeho znamení najdete po jeho rozkliknutí:

Ryby
Vodnář
Kozoroh
Střelec
Štír
Váhy
Panna
Lev
Rak
Blíženci
Býk
Beran

 

Beran

Nový rok beranům otevírá dveře k pracovnímu úspěchu a lepšímu společenskému postavení, bude je to však stát tvrdou práci. Rok 2019 jim totiž nedá nic zadarmo!

 

Pokud se berani těší na nová milostná vzplanutí, udělá jim radost zejména leden a přelom dubna a května. Podle astroložky jejich srdce vzplanou především na delších cestách nebo při situacích spojených s vyšším vzděláváním. Hvězdy je ale varují před seznamkami.

 

 

Se zdravím to berani příští rok budou mít trošku náročnější - měli by si dávat pozor zejména svou stravu, pokud se chtějí vyhnout nepříjemnostem s trávicí soustavou.

 

1
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Související témata:
sei TN.cz