co nás čeká?

VELKÝ HOROSKOP: Zatmění Slunce ovlivní osudy nás všech!

Zatmění slunce
Zdroj: TN.cz/ Thinkstockphotos.com
Dnes nastane úplné zatmění Slunce, ovlivní i naše osudy (ilustrační foto)

Na tenhle okamžik čekali Američané dlouhých 99 let. Dnes konečně nad 14 státy USA nastane úplně zatmění Slunce. A zatímco lidé se těší na parádní podívanou, astrologové upozorňují na nezvyklou energii, která nás bude ovlivňovat ještě na začátku nového měsíce.

Od zatmění Slunce mají astrologové velká očekávání. Podle nich začne energie růst ihned po zatmění a bude aktivní až do úplňku, který nastane 7. září. Nejsilněji ale bude energie působit právě dnes, kdy se nebeské divadlo odehraje.

 

Na některé může tato energie působit pozitivně, jiní si období protrpí. Nejšťastnější budou ti, kteří se narodili ve znamení Berana, Blížence a Panny, naopak nejvíc trpět budou Lvi, Střelci a Kozorozi. Píše to web Magicalrecipesonline.com. Jaký je horoskop pro jednotlivá znamení pro období od zatmění do úplňku?

 

Zatmění slunce můžete sledovat i v Česku. Kde? Přečtěte si ZDE! 

 

Beran

Energie ze zatmění na vás bude mít úžasný vliv. Podaří se vám vyřešit finanční problémy a přeměnit je v zisk. Možná ale budete muset dát peníze na věci, kterým byste se raději vyhnuli - zvláště pak pokud půjde o zdravotní problémy. Většinou ale nepůjde o nic vážného, problémy budou spojeny spíš s nevyváženou stravou nebo životním stylem.

 

Dramatičtější následky bude mít zatmění pro děti a dospívající. Budou se muset vypořádat s množstvím změn a problémů. Některé budou řešit jen uvnitř sebe, jiné vybublají i na povrch. Rodiče dětí narozených v Beranu by se měli připravit na bouřlivé období.

 

Býk

Většina problémů, které vám zatmění přinese, se bude týkat domova a rodiny. Mohou vám způsobit stres a pravděpodobně také výdaje. Tak trochu šílený bude i váš milostný život - ať už v dobrém, nebo špatném slova smyslu. Rozhodně to ale nebudete mít jednoduché.

 

Snažte se vyvarovat velkých výdajů. Pokud je to možné, nepouštějte se do investic a vyhněte se ukvapeným rozhodnutím - zvláště co se týče nových milenců nebo návratu k těm starým.

 

 

Blíženci

Právě vy si období zatmění užijete nejvíc ze všech znamení. Na co sáhnete, to se vám podaří - a v některých případech nepůjde jen o maličkosti, ale o velké věci. Určitý problém můžete mít s vozidly, telefony a dalšími komunikačními prostředky. Vás samotné ale zatmění příliš neovlivní, budete si užívat štěstí a pokrok.

 

Na druhou stranu svět kolem vás tak šťastný být nemusí. Rodina, přátelé, sousedé, ale i lidé ve vašem městě mají své problémy, které vás mohou uvést do nepohody a prověřit vaši trpělivost.

 

Horoskop pro Raky, Lvy a Panny najdete na následující straně 

 

1
2 3 4
mom TN.cz