poslední letošní díl

Velký návrat v Ordinaci už dnes: Tuhle postavu asi neuvidíte rádi

Už v úterý večer čeká na diváky seriálu Ordinace v růžové zahradě jeden velký návrat. Do Kamenice se vrátí postava, po které se nejspíš nikomu nestýskalo. Byla totiž zosobněním snad toho nejhoršího, co může v člověku být.

Podzim v Ordinaci se nese ve znamení starých známých. Před časem se do seriálu vrátila Tereza Benešová (Monika Zoubková), která už způsobila nejednu vrásku celé rodině Valšíkových. Ukázalo se totiž, že má problémy s alkoholem.

I proto se s ní bývalý manžel Radek (Martin Zahálka) začal soudit o dceru. Jenže právní tahanice Terezu hodně ubíjejí a žal zahání v barech. A právě tam se seznámí s mužem, který je divákům už dobře známý.

 

 

Nebude to nikdo jiný, než úlisný doktor Leoš Mára (Robert Jašków). Terezin osud se tak velmi rychle proplete s lékařem, který má za sebou drogovou minulost a dokonce i pokus o znásilnění! Mára po těchto eskapádách nastoupil na odvykací kúru a zdá se, že je z něj úplně jiný člověk. Může se ale člověk od základu změnit, nebo jsou to jen další intriky?

 

 

Na velký návrat se podívejte v posledním dílu Ordinace v růžové zahradě 2 v letošním roce. Startuje ve 20:20 na Nově! Jak to bude s Márou a Terezou dál, sledujte v nových dílech od 9. ledna 2018!


ČTĚTE TAKÉ:

JARO 2018 V ORDINACI: Ivan Lupták, Berenika Kohoutová i tenistka Petra Kvitová, NOVÉ POSTAVY přichází!

TEST: Jak dobře si vzpomínáte na Terezu Valšíkovou z Ordinace?

mom TN.cz