Děkujeme

Velký úspěch! Televizní noviny sledovalo rekordní množství diváků

Moderátoři Lucie Borhyová a Rey Koranteng - Televizní noviny
Zdroj: TV Nova
Moderátoři Lucie Borhyová a Rey Koranteng
Brabec Martina
Martina Brabec
Aktualizováno 13:21
24.11. 2020 12:59
Téma:

Televizní noviny dosáhly v minulém týdnu nejvyššího týdenního podílu na sledovanosti v tomto roce. V divácké kategorii 15-54 let zaujaly 39,61 % diváků, každé vydání sledovalo v kategorii 4+ v průměru 1 640 000 diváků.

Televizní noviny jsou dlouhodobě nejsledovanější televizní zpravodajství v České republice, což potvrdily i minulý týden.

 

"Nejsledovanějšími Televizními novinami minulého týdne se staly zprávy ve středu 18. listopadu, které dosáhly podílu 43,14 % ve věkové skupině 15-54,“ uvedl ředitel zpravodajství TV Nova Kamil Houska. "Sledovanost Televizních novin má stoupající trend a pro nás je to obrovská výzva a také závazek vůči divákům, být v roli nejdůležitějšího a nejsledovanějšího televizního zpravodajství co nejvíce zodpovědní."

 

 

V letošní podzimní televizní sezóně zaznamenala hlavní zpravodajská relace v cílové skupině 4+ zásah 7 554 000 diváků.

 

 

Skvělým výsledkům se nejen v minulém týdnu těšil také zpravodajský portál TN.cz. V letošním roce tento zpravodajský web oslovuje každý měsíc přes 2,2 milionu reálných uživatelů, oproti minulému roku se jedná o nárůst +11 procent.

 

Vyzkoušejte podcast Televizních novin. 

 

Kontinuální zpravodajství z domova i ze světa poskytuje TV Nova svým divákům prostřednictvím Ranních, Poledních, Odpoledních, Rychlých a hlavních večerních Televizních novin od 19.30 hodin. Televize Nova dbá na důvěryhodnost a aktuálnost všech přinášených zpráv. Dlouhodobě platí v televizním zpravodajském segmentu za jedničku.

TN.cz