její stav je vážný

Věře Špinarové se zastavilo srdce. Zkolabovala přímo na jevišti!

Téma:

Poslední vystoupení zpěvačky Věry Špinarové se změnilo v drama. Zpěvačka zkolabovala přímo na jevišti! Záchranná služba ji přepravila vrtulníkem do nemocnice. Její stav je vážný.

Oblíbená zpěvačka Věra Špinarová (65) ve středu vystupovala v Čáslavi s kapelou svého syna Adam Pavlík Band. Koncert ale nedokončila. Podle informací TV Nova během vystoupení zkolabovala.

 

"Díky přítomnosti lékařky v sále a bleskovému zásahu záchranářů, jí byla okamžitě poskytnuta první pomoc. Po stabilizaci životních funkcí byla paní Věra Špinarová transportována vrtulníkem do nemocnice v pražském Motole," řekl promo manažer zpěvačky René Kekely.

 

GALERIE: Věra Špinarová

1
/
15
Zdroj: Profimedia
Věra Špinarová - 1

 

"Je na oddělení JIP, kde je jí poskytnuta naprosto špičková péče. U paní Špinarové nastala původně zástava srdce. Podle informací jejího syna Adama, který je v kontaktu s lékaři a maminku navštívil, je její stav zatím opravdu velmi vážný," dodal Kekely.

 

 

 

Ke zdravotnímu stavu zpěvačky se vyjádřil i její syn. "Maminka je momentálně v bezvědomí, ale věříme, že se ten stav zlepší. Prosíme všechny fanoušky, aby na ni mysleli a drželi jí palce. Opravdu to teď moc potřebuje," požádal Adam Pavlík.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

KOLAPS SRDCE: Producent František Janeček byl převezen do nemocnice! Jak je na tom?

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
has TN.cz