Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

exkluzivní rozhovor

Věra z Výměny manželek: Zameťte si před vlastním prahem! VIDEO

"Výměna manželek nám dala peníze na byt. Ale také přinesla nenávist lidí kolem nás." To říká paní Věrka, kterou nyní celý národ zná, jako tu špindíru, která si neumí čistit zuby. Podívejte se na hodně zajímavý rozhovor.

Vypravili jsme se za rodinou Věrky a zjišťovali, jak žijí dnes. Zajímalo nás, zda se naučila čistit si zuby, jak je to u nich dnes s hygienickými návyky a také jsme se zeptali, jak rodina reagovala na nenávistné komentáře okolí.
 

Paní Věra říká, že děti chodí na lékařské prohlídky a že Natálka je objednána i k zubaři. Věra se ale zubaře pořád velmi bojí. Finanční situace rodiny se výrazně zlepšila. Hygienické návyky také, sociálka neshledala, že by v rodině byl nějaký výrazný problém. CELÝ DÍL VÝMĚNY MANŽELEK SLEDUJTE ZDE

 

Výměna manželek rodině přinesla peníze, ale vzala jim část soukromí. Partner paní Věrky přiznává, že dostávali nenávistné komentáře na facebook a lidé na ulici se za nimi otáčejí a smějí se jim.

 

 

Přesto si myslí, že Výměna manželek pomohla změnit jejich život k lepšímu. Věrka a Petr si uvědomili, že takhle to dál nejde a na svém vztahu intenzivně pracují. Držíme jim palce.

 

 V jejich novém bytě to už alespoň nevypadá jako v prasečím chlívku:

15

Nový byt Věry a Petra z Výměny manželek

Zdroj: TV Nova

Věra a Petr po Výměně manželek - 5

Hodnocení:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Věra po Výměně manželek: Sociální pracovnice to u nás prolezly, byly i v lednici

Špindíra Věra z Výměny manželek zneuctila Ewu Farnou! Víme jak

sta / TN.cz