prvotřídní masíčko

Verča koupila dobrotu pro kočky. Uvnitř našla něco odporného!

Drápek v jídle pro kočky
Zdroj: zpravy@nova.cz, thinkstockphotos.com
Losos uvnitř rozhodně nebyl
Téma:

Chtěla svým kočičkám dopřát laskominu, čekalo na ni ale hodně nepříjemné překvapení. Místo slibovaného lososa z balení vykouklo něco, co připomínalo dráp.

Na redakci TN.cz se obrátila zděšená čtenářka Veronika. Ta ve středu svým kočkám koupila salám s názvem Mourek losos. Jaký ale byl její šok, když místo ryby našla v balení něco úplně jiného.

 

"Bohužel jsem si ve spěchu vážně myslela, že to bude něco s lososem. A ejhle, při rozbalení na mě vykouklo toto. Teď jen doufám, že v tom opravdu ten Mourek nebyl," napsala Veronika.

 

Na výrobku je uvedeno, že se jedná o 100% masový vařený salám s převažujícím obsahem hovězího masa, dále kuřecího masa, jater a lososa. "Nadchne všechna plemena i věkové kategorie Vašich koček," slibuje výrobce Vetamix.

 

 

 

 

Veronika nejspíš z obsahu balení nadšená nebyla, podle Vetamixu je ale všechno v pořádku. "Vařený salámek Mourek s lososem obsahuje 40% hovězího masa, 30% kuřecího masa, 20% lososa a 10% jater. Jelikož meleme na 4 mm celé kuře, je možné, aby se tam vyskytl dráp. Je to i znak toho, že co píšeme, to i dáváme do surovin. V našich surovinách nikdy nejsou žádné náhražky, je to jen a jen 100% masa, bez konzervantů, soli, atd.," popsala Katarina Bukovini z Vetamixu.

 

"Vzhledem k tomu, že je salámek uvařený, dráp je s jistotou již změklý a neublíží. Je to ta nejpřirozenější strava, a tím i nejzdravější, jakou můžou naši zákazníci svým mazlíčkům dát. Ano, přiznáváme, že když meleme maso na 4 mm, neměly by ve výrobku zůstávat vetší kusy. Paní se tímto omlouváme," dodala.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NECHUTNÉ UMĚNÍ: Mladík prodává svoje bradavky a pupík! Neuvěříte, co z nich vyrobil

ŠÍLENÉ FOTO: Chtěl si dát marmeládu, ale když ji otevřel, zděsil se! Z toho bude zle i vám

mom TN.cz