Vyplatilo se

Veronika zhubla 35 kilo a je ve finále SuperStar! Jak to dokázala?

Veronika Danišová zhubla
Zdroj: tn.cz / Facebook
Téma:

Palo Habera i Ondřej Soukup na prvním castingu naráželi na Veroničinu nadváhu, při semifinále jim ale sympatická soutěžící vyrazila dech. Zhubla totiž 35 kilo a v SuperStar se probojovala až do finále!

"Myslím, že porota byla hlavně překvapená, jak jsem zamakala na svém vzhledu," vyprávěla Veronika Danišová po semifinálovém večeru. Je jasné, že i kvůli tomu ji porotci poslali až do finále.

 

Na castingu přitom část poroty nevěřila, že na to změnit svůj vzhled a stát se SuperStar Veronika má. Problém s ní měl hlavně Ondřej Soukup. Při semifinále už ale mluvil úplně jinak.

 

"Veroniko, co se to s tebou stalo? Já jsem tě vůbec nepoznal," komentoval úžasnou změnu Soukup. Atraktivitu sympatické soutěžící ocenil i Palo Habera a zbytek poroty.

 

 

GALERIE: Jak Veronika Danišová hubla

1
/
10
Zdroj: facebook.com
Veronika před čtyřmi lety

 

Verča přiznává, že dříve vážila dokonce 110 kilo! Kvůli SuperStar začala hubnout ještě před castingem a dohromady zhubla neuvěřitelných 35 kilo! Problém s Veroničinou účastí v soutěži a změnou vzhledu má ale její přítel. Prý si nemyslí, že je SuperStar pro ni to pravé, i přesto ji ale podporuje.

 

Podívejte se na Veroničino vystoupení v semifinále:

 

"Každé ráno běhám a začala jsem zdravě jíst. To už sice dávno, ale teď jsem to ještě trochu upravila," přiznala finalistka. Co všechno musela Veronika pro nový vzhled udělat, se podívejte v Prásku ve 21:40 na Nově.

 

 

V některých chvílích si ale ani sama Veronika nevěřila. Po postupu do semifinále se moderátorovi Pycovi svěřila, že si myslí, že není dost hezká a přitažlivá, aby soutěž vyhrála.  Dál na sobě ale maká a teď je všechno jinak.

 

Jak to Veronice sluší a zpívá, budete moci posoudit už v neděli. První finále sledujte od 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

Jak dnes vypadá Ali Amiri? Zpěvák ze SuperStar přišel o své mohutné kadeře!

Daniel Křižka kápl božskou: Na párty prozradil, jak to má s Emmou Drobnou!

 

epa TN.cz