rvačka

Veselka skončila bitkou mezi svatebčany, na místo jeli strážníci

Téma:

Svatba jako řemen se odehrála v noci na neděli v brněnských Maloměřicích. Strážníci přijeli do místní pivnice řešit konflikt několika lidí. Přímo před jejich zraky pak jeden z hostů zaútočil pěstmi na jiného svatebčana. Útočník skončil na záchytce a hrozí mu pokuta 20 tisíc korun.

Na tuhle oslavu jistě nikdo z přítomných dlouho nezapomene. Pravou moravskou veselku i s bitkou svatebčanů zažili účastníci sobotní svatby v ulici Markéty Kuncové v Brně.

 

Strážníky do pivnice v městské části Maloměřice přivolali svědci, kteří viděli, jak se někteří hosté posilnění alkoholem vzájemně napadají a kromě silných slov začínají létat i sklenice.

 

Svatebčané hlídku na místě ujistili, že kromě nadávek a rozbitého skla se prý nic nestalo a nikdo nebyl zraněn.

 

"Když už se zdálo, že se celou záležitost podaří smírně urovnat, vběhl nečekaně do místnosti sedmadvacetiletý muž, ten začal pěstmi velmi neurvale tlouct o čtyři roky mladšího hosta. Strážníci tedy museli zasáhnout pomocí donucovacích prostředků a muže spoutali," uvedl mluvčí městské policie Jakub Ghanem.

 

 

Místo dalšího veselí u svatební tabule tak agresor putoval na záchytku. Muž je důvodně podezřelý z přestupku proti občanskému soužití a hrozí mu pokuta do 20 tisíc korun.
 

Věra Müllerová / klma tn.cz / TV Nova