Jak na to

Věšíte toaletní papír správně? Vhodný postup budí ostré debaty

Toaletní papír - 2
Zdroj: Profimedia

Řešíte vždy, když potřebujete načít novou roli toaletního papíru, jak jej správně pověsit - vlajícím cípem ke zdi či ode zdi? Tento zásadní problém vyřešil již vynálezce perforovaného toaletního papíru před 128 lety! V tomto článku se dozvíte, jak to má být správně.

Vkládáte toaletní papír do držáku vlajícím koncem ke zdi? Tak to děláte špatně! Tedy alespoň podle téměř sto třicet let starého nákresu patentu perforovaného toaletního papíru.

 

Nákres patentu perforovaného toaletního papíru:


"Perforovaný toaletní papír byl vynalezený v roce 1871 Sethem Wheelerem. Svůj vynález si nechal znovu patentoval v roce 1891 ve formě role," uvádí na svých stránkách portál britský CHOICE. Ten se zabývá spotřebitelskými testy a srovnáváním.

 

 

Anketa

Jak věšíte toaletní papír?

Hlasovalo 4663 lidí.


Na sociálních sítích se rozhořela debata. "Každý, kdo papír věší ke zdi, je psychopat," má jasno jedna čtenářka. Jiní zavěšením rolky sdělují svůj filozofický postoj. "Jedině ke zdi. Nejsme žádní konformisti," reagovala další. Další myslí i na dobro stromů. "Pouze bidet," rozsekl debatu jeden muž.

 


Podobnou civilizačně zásadní otázkou je, jak správně oloupat banán. A rozhodně to není od stopky! Přičemž tak to podle ankety TN.cz dělá více než třetina lidí. Na správný postup se podívejte ve videu níže.

 


ČTĚTE TAKÉ:

Umíte si představit život bez toaletního papíru? Tyto ženy ho nepoužívají!
Kde se vzalo první WC a kolik času průměrný Čech protrůní?

Související témata:
rod TN.cz