hrozivé proroctví

Věštba Vangy na 2019: Atentát na světového vůdce a další krize

Baba Vanga
Zdroj: TN.cz, Profimedia.cz
Téma:

Slepá věštkyně Baba Vanga sice zemřela před 22 lety, její předpovědi však přetrvávají. Co vyvěštila pro rok 2019 a kdy podle ní vypukne konec světa?

Bulharská věštkyně zemřela v roce 1996 ve věku 85 let, do té doby však stačila vyřknout mnoho pozoruhodných proroctví. Předpověděla mimo jiné brexit, útok na newyorská "dvojčata" a také vzestup islámského státu.

 

Žena rovněž předpověděla události, které podle ní v roce 2019 změní chod Evropy. Státy prý postihne ekonomický kolaps a na ruského prezidenta Vladimíra Putina bude spáchán atentát. Útok na hlavu státu prý vzejde z jeho vlastního bezpečnostního týmu. Zda prezident útok přežije, Baba Vanga nesdělila.

 

A komplikace postihnou podle věštkyně i amerického prezidenta Donalda Trumpa. Podle ní onemocní záhadnou chorobou, po které ohluchne. Baba Vanga také vyvěštila, že v Asii udeří obrovská vlna tsunami. Katastrofa bude dosahovat podobných rozměrů jako zemětřesení v Indickém oceánu v roce 2004 .
 


Mimo jiné prohlásila, že v roce 2164 budou na světě k vidění napůl zvířata a napůl lidé a v roce 2288 bude možné cestovat časem. Teď se objevila jedna z jejích nejpozoruhodnějších předpovědí. Baba Vanga prý vřekla, ve kterém roce bude konec světa.

 

Osudným pro naši planetu se prý stane rok 5079, kdy Země zanikne. Sice neuvedla, jak a proč se to stane, nicméně je známé, že její předpovědi mají 85% úspěšnost.

 

 

Vangelija Pandeva Dimitrovová - Gušterovová, jak zní věštkynino skutečné jméno, se narodila 31. ledna 1911 ve vesnici Strumica. Narodila se předčasně, ale všechny své zdravotní problémy, které ji v dětství trápily, zvládla překonat. Své dětství prožila v chudobě a po smrti své matky se musela starat o své sourozence.

 

Když jí bylo jedenáct let, vesnici zasáhlo tornádo. Silný vítr odnesl dívenku na pole. Tam ji našli vesničané, ale dítě mělo oči plné písku a prachu. Což Vangeliji i přes snahu lékařů způsobilo nevratnou slepotu.

 

 

A v té době v sobě mladá dívka objevila věštecké schopnosti. Během druhé světové války léčila nemocné, po válce pomáhala s hledáním pohřešovaných lidí. Předpověděla Stalinovu smrt i rozpad Sovětského svazu, také nehodu jaderné elektrárny Černobyl.

 

Co se týče našich končin, Evropě předpověděla Baba Vanga konec na rok 2016. Někteří si myslí, že se její slova vyplnila v podobě uprchlické krize nebo brexitu.

mj TN.cz