Návštěva farmy

Vévodkyně Kate překonala sama sebe! Prokázala velkou odvahu

Ema Klementová
Ema Klementová
14.2. 2020 21:49
Téma:

Manželka britského prince Williama Kate navštívila farmu na severu Irska. Spolu s dětmi si prohlížela zvířata, která tam chovají, a prokázala velkou dávku odvahy, když poprvé v životě vzala do ruky hada.

Návštěvu malé farmy v Severním Irsku dětem zpestřil nečekaný host. Mezi výběhy se setkaly s usměvavou vévodkyní z Cambridge Kate. Manželka prince Williama se s malými návštěvníky zdravila a povídala si s nimi. Dokonce spolu nakrmili malé jehňátko, kterému dali napít z láhve.

 

Kate ale také ukázala, že se jen tak něčeho nezalekne, a pochovala si hada jménem Sophie. "Opravdu je to v pořádku? Existuje nějaký způsob, jak bych ho měla držet?" ptala se Kate ošetřovatelů.

 

Maminka princezny Charlotte a princů George a Louise se při svých cestách po Velké Británii v poslední době zabývá vývojem malých dětí a podporou rodičů.

 

 

Dobrou náladu vnesla Kate i do kavárny ve skotském městě Aberdeen, která zaměstnává lidi bez domova. I tam přiložila členka královské rodiny ruku k dílu. Kuchař Matthew, který žil pět let na ulici, jí ukázal, jak se připravuje kuřecí wrap. Řekl, že se jí pokrm povedl lépe, než jemu.

 

"Člověk se vedle ní velmi rychle cítí uvolněně. Projeví opravdový zájem o vás a o vaše zkušenosti," popsal Matthew a vévodkyni z legrace nabídl, aby přišla i další den a pomohla mu.

epa TN.cz