těžké časy

Vévodkyně Kate prozradila, čím každý den trpí. Je to pro mě výzva, tvrdí

Královská rodina v zahradě
Zdroj: Profimedia
Vévodkyně Kate s rodinou
Regina Zajícová
Regina Zajícová
Aktualizováno 18:22
16.2. 2020 8:50
Téma:

Vévodkyně z Cambridge je maminkou tří dětí. I když si tuto roli užívá, stále ji překvapují nové věci. A od té doby, co nejstarší děti chodí do školy, zažívá těžké období. Musí jim totiž každý den vysvětlovat, proč je nechá ve škole samotné a odejde pryč.

Kate prozradila, že ji trápí pocit viny, když opouští své děti - George (6), Charlotte (4) a Louse (1), aby se mohla věnovat královským povinnostem. Často také cestuje, takže je pak dlouho nevidí. 

 

Děti se jí pokaždé zeptají, proč je zase opouští. "Stává se to pořád. Dokonce dnes ráno, když jsem je šla vyzvednout ze školy, tak George a Charlotte mi řekli: 'Mami, jak jsi nás ráno mohla nechat ve škole?'," citoval deník Mirror vévodkyni. 

 

Dodala také, že je to pro ni neustálá výzva. Většinou se cítí provinile. "Zpochybňujete svá vlastní rozhodnutí a vlastní úsudky a podobné věci. A myslím, že to začne okamžikem, kdy máte dítě," svěřila se Kate.

 

Připomeňte si reportáž o výletu Williama a Kate z loňského roku:

 

Maminkám prozradila, co ji pomáhá, aby se cítila lépe. "Čím více lidí máte kolem svých dětí, kteří je chrání a milují a starají se o ně, tím je to lepší," dodala vévodkyně. A podporu má také v princi Williamovi.

 

S ním plánuje dát si pauzu od královských povinností a užít si volno s dětmi. Oba teď byli v poslední době velmi vytížení, takže trávili doma málo času. Podle britských médií v kalendáři na další dny nemají nic naplánovaného. 

 

 

 

TN.cz