Královská rodina

Vévodkyně Meghan chtěla sbalit vítěze X Factoru, dopadlo to špatně!

Meghan Markle
Zdroj: Profimedia
Meghan Markleová
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
Aktualizováno 15:51
7.12. 2020 15:44
Téma:

Meghan Markle má za sebou peprnou minulost. Než potkala prince Harryho, střídala partnery nadzvukovou rychlostí. V hledáčku současné vévodkyně ze Sussexu se tehdy ocitl i vítěz britského X Factoru. Na pokusy o jeho sbalení ale Meghan asi nevzpomíná ráda.

Po rozvodu s prvním manželem Trevorem Engelsonem se vévodkyni Meghan ve vztazích příliš nedařilo. Tehdy šla z náruče do náruče především slavných mužů, ne pokaždé u nich ale měla úspěch.

 

Někdejší herečka, kterou proslavil seriál Kravaťáci, usilovala i o anglického zpěváka Matta Cardlea. Jenomže vítěz pevěcké show X Factor z roku 2010 o rozevlátou Američanku zájem neměl, píše portál listu Mirror.

 

Během roku 2015 se Carleovi snažila Markle psát na sociálních sítích, pokoušela se o flirtování, ale zpěvák ji většinou ignoroval. Tou dobou přitom Meghan randila s kuchařem celebrit Corym Vitiellem. 

 

 

"Bylo to vážně podivná situace. Vlastně mezi námi ani nic neproběhlo. Ale je vtipné na to po těch letech zavzpomínat," prohlásil Cardle.

 

Meghan asi nezájem vítěze X Factoru nelichotil, nakonec nad tím ale mohla mávnout rukou. Natrefila totiž na mnohem větší rybu. S princem Harrym začala randit v létě 2016 a už o dva roky později se konala svatba. Letos se zřekli předního postavení i povinností v královské rodině a se synem Archiem se přestěhovali do Spojených států.

TN.cz