Královská rodina

Vévodkyně Meghan nezná slitování. Chůvu vyhodila uprostřed noci!

Meghan Markle, princ Harry, syn Archie
Zdroj: Profimedia
Meghan Markle a princ Harry se synem Archiem
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
Publikováno 12. 8. 2020
Téma:

Vévodkyně Meghan a princ Harry jsou od opuštění královské rodiny trnem v oku zástupů lidí. Není tajemstvím, že bývalá americká herečka začala mít neshody s personálem krátce po svatbě. Její vysoké nároky nesčetněkrát vyvolaly potoky slz. Nebyla spokojená s chůvou syna Archieho, a tak ji nemilosrdce uprostřed noci vyhodila na ulici.

Královské rodině sice vrazili kudlu do zad s tím, že nestojí o šlechtickou zhýčkanost a radši budou žít normální život, o služebnictvo se ale dlouho ochudit nechtěli. Meghan Markleová a princ Harry si s péčí o syna Archieho nechávali pomáhat a spoustu nervů to stálo jak je, tak zaměstnankyně.

 

Vztahy exvévodkyně ze Sussexu s personálem totiž byly vždy na bodu mrazu. Po delší době vyšlo najevo, že Meghan a Harry za sebou mají nepříjemný incident s chůvou.

 

Slavná dvojice si najala paní na hlídání, která na Archieho dohlížela v noci, aby se královští uprchlíci pořádně vyspali. Meghan a Harry se však nedokázali zbavit pocitu, že chůva svou práci odbývá, a uprostřed noci ji poslali na dlažbu. Vyplývá to z informací z knihy Finding Freedom (česky Hledání svobody) dvojice autorů Omida Scobieho a Carolyn Durandové, jak upozornil server geo.tv. "Připadalo jim, že je chůva k výpovědi na hodinu sama dohnala svým neprofesionálním přístupem," stojí v kontroverzní publikaci, která vyšla v úterý.

 

 

Následoval druhý pokus, který ale opět skončil fiaskem. "Novopečení rodiče si najali další chůvu, která svou práci odváděla bezproblémově, ale kvůli incidentu s první pečovatelkou se stejně během noci budili a chodili Archieho kontrolovat. Po několika týdnech se shodli, že se vzhledem k tomu bez chůvy obejdou," píše se dále v knize. 

 

Manželé se kvůli potížím s chůvami měli shodnout, že už žádné pomocníky doma mít nebudou a začnou si důrazně chránit soukromí. Dohady o tom, že na chladném přístupu Meghan k ostatním lidem nic nezměnil ani přesun z deštivého Londýna do prosluněné Kalifornie.

 

Podle knihy ale Harry s Meghan v současnosti jakékoliv zaměstnance v domácnosti odmítají. "Když Harry viděl, jak to vypadá doma u Williama, u kterého je nepřetržitě hospodyně i chůva, rozhodl se, že tohle pro svou rodinu nechce. S Meghan se jim zalíbila představa, že když půjdou spát, budou doma jen oni tři," uvádějí Scobie a Durandová.

 

Archie už má rok a půl. Podívejte se, jak se o něj Meghan stará:

TN.cz