Seriál Ulice

Vezme si Adriana Roberta? Herečka prozradila, co bude v Ulici

Téma:

Hostem Snídaně s Novou byla v pondělí Šárka Vaculíková, která v oblíbeném seriálu Ulice hraje postavu Adriany Peškové. Herečka divákům prozradila, jak se Adriana postaví k žádosti o ruku, kterou ji šokoval její partner Robert Bláha.

V životě Adriany a Roberta bylo minulý týden pořádně živo. V Adrianině domě se objevila Robertova milenka Ája, která se dokonce s Adrianou potkala. Své partnerce Robert tvrdil, že to byla jeho bývalá přítelkyně Eva, která ho pronásleduje.

 

Adrianu zaskočil žádostí o ruku, kterou jí hned připomněl jejího bývalého přítele Eddieho Rambouska. Ten Adrianu požádal o ruku i částečně kvůli černému svědomí, svou milou totiž podváděl s kolegyní z práce. Adrianě se tyto vzpomínky hned oživily a překvapeného Roberta vyhodila z bytu, v pátek ho ale vzala na milost. Teď herečka řekla, co bude dál.

 

"Vánoce budou pro Adrianu hodně veselé, protože ona nakonec souhlasí se sňatkem, praští do toho a Roberta si vezme za svého muže," prozradila ve Snídani s Novou herečka Šárka Vaculíková.

 

"Adriana bude váhat, nebude to úplně jednoduché. Nakonec mu ale podlehne. On s ní umí manipulovat. Má smůlu, že je podvodník," dodala herečka. Kvůli tomu, že v Ulici hraje ženu, které je partner nevěrný, ale Šárka více podezřívavá vůči partnerům není.

 

 

Na ulici Šárku zastavují lidé, kteří chtějí Adrianě domluvit. "Velmi často mi říkají tu větu ´Kdy už to konečně pochopíte?´" svěřila se herečka. Naznačila, že Robertovy nevěry jednou prasknout musí. "Dělá fakt velké přešlapy," řekla Šárka Vaculíková.

 

Během čtyř let v Ulici se kolem ní vystřídala řada dalších postav. Díky tomu má Adriana stále nové podněty. Sama má ale radši, když má Adriana stálého partnera.

 

ČTĚTE TAKÉ:
PROZRAZENO: Tajná svatba, intriky a podrazy, těžké zkoušky, nové postavy i nové lásky. Na co se můžete těšit v novém roce?


VIDEO: Velká vánoční překvapení i nečekané podpásovky. Jak vyvrcholí Ulice v tomto roce?

TEST: Jak dobře znáte Adrianu z Ulice?
Slasti a strasti podnikání s kamarádem! Své o tom ví i Matěj s Mikim z Ulice

vbo TN.cz