událost roku

Victoria Beckham promluvila o královské svatbě. Proč se mračila

Hosté na královské svatbě - 3
Zdroj: ČTK / profimedia

Nejsledovanější událost celého roku, svatbu prince Harryho (33) a americké herečky Meghan Markle (36) si nenechala ujít ani Victoria Beckham (44). Média se ovšem shodují, že si spletla svatbu s pohřbem.

Snad všechna zahraniční média komentovala výraz bývalé Spice Girl - Victorie Beckham. Většina se shodla na tom, že jedna z nejlépe oblékaných zpěvaček a dnes už i návrhářek se na královské svatbě se svým outfitem a hlavně výrazem moc nevyznamenala. 

 

Victoria vkročila na půdu Windsoru v tmavém outfitu s malým kloboučkem a závojem. Barva outfitu se zdála sice jako černá, ale jednalo se o námořnickou modř. Kritici z Daily Mail se nebáli do módní guru pustit a označit její výběr za dramatický, až pohřební.

 

K tomu dvakrát nepřispěl ani její výraz. Přes závoj šlo vidět, jak se Victoria tváří sklesle a smutně. Proto si asi většina z lidí dělala legraci, že si spletla svatbu s pohřbem. Přitom zpěvačky manžel bývalý fotbalista David Beckham (43) rozdával jeden úsměv za druhým a vůbec nevypadal, že by se něco mezi ním a jeho ženou odehrávalo.

 

GALERIE: Victoria Beckham na svatbě Harryho a Meghan

1
/
4
Zdroj: Profimedia
Victoria Beckham na svatbě Harryho a Meghan - 1

Zlé jazyky ovšem tvrdí, že Victoria je na Davida naštvaná. Den před obřadem byl údajně viděn v jednom z anglických klubů - Soho House se skupinkou krásných brunetek a bylo na něm vidět, že party a společnost dam si náležitě užívá.

 

Bývalá zpěvačka se rozhodla prolomit mlčení. Nešťastná prý rozhodně nebyla. Ve tváři prý cítila úlevu z toho, že tentokrát na královské svatbě není těhotná. "Byla to pro mne velká úleva. upřímně řečeno. Na minulé svatbě jsem byla v pokročilém stadiu těhotenství a teď jsem si mohla vzít cokoliv chci a ráda nosím," vysvětluje spekulace zpěvačka pro Evening Standard.

 

Milovnice módy byla v roce 2011 na svatbě Williama (35) a Kate (36) v očekávání s dcerkou Harper. Nechtěla být mezi vip hosty pozadu a tak i přesto nazula vysoké jehly z tzv. továrny červených podrážek, jak se říká botám od Christiana Louboutina. Po celou dobu obřadu měla strach, aby udržela stabilitu.

 

Šaty, které návrhářka na svatbě Harryho (33) a Meghan (36) oblékla, jsou přímo z její dílny a jsou inspirované námořnictvem. "Mám ráda tento jednoduchý styl navy," přiznává Spice Girl a dodává, že tento model už je mezi její klientelou velmi žádaný." Je to můj nejoblíbenější kousek a je skvělé, jak velký zájem vzbudil, ale prodávat se bude až od listopadu," vysvětluje zpěvačka.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Svatba Meghan a Harryho málem skončila fiaskem! Může za to slavný moderátor

Svatba Meghan a Harryho: Hosté dostali přísný ZÁKAZ! O tomhle TÉMA nesměli říct ani slovo

mk TN.cz