chilližrouti

VIDEO: Chlapíci snědli nejpálivější papričku světa. To musíte vidět!

Téma:

Tohle video skvěle ukazuje, co s vaším tělem udělá nejpálivější chilli paprička na světě. Video, jak její kousek ochutnávají, nasbíralo za pár dní už přes milion zhlédnutí.

Dva američtí gurmáni Sean Evans a Chili Klaus se rozhodli, že pro ně žádné jídlo není dost ostré, a tak je na čase vyzkoušet to nejpálivější z celého světa. A to je chilli paprička odrůdy California Reaper.

 

Video ukazuje úryvek z jejich show First We Feast (Ochutnáváme jako první), který se zaměřuje na netradiční potraviny z celého světa. A nejpálivější paprička mezi nimi nemohla chybět.

 

A pánové se s tím rozhodně nemazali, do úst si strčili každý rovnou jednu celou papričku. Žádné uždibování ani stud. Téměř okamžitě začali cítit silné pálení, v jednu chvíli to dokonce vypadalo, že v sobě ani jeden slavnou potravinu neudrží.

 

 

Několik desítek vteřin nebyl ani jeden schopen dát dohromady souvislou větu, aby popsal svoje pocity. Slzící oči, škytavka a neodbytný pocit dělat cokoli, co pálení jen trochu zmírní. Zkusili byste si podobný zážitek na vlastní kůži?

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz