Hororové překvapení

Dívky se procházely v zátoce, na jednu zaútočil krokodýl! VIDEO

Dívku kousnul krokodýl
Zdroj: facebook, thinkstockphotos.com
Téma:

Strašlivý zážitek, na který už nejspíš nikdy nezapomenou, prožily dvě mladé britské turistky na své dovolené v Austrálii. Dívky šly na procházku kolem zátoky, kde na ně však čekalo nepříjemné překvapení.

Když se dvě kamarádky vydaly na společnou procházku kolem zátoky, jistě ani jedna netušila, jaký horový prožitek je čeká. Slečny se procházely po pláži Cape Tribulation v Queenslandu a natáčely zajímavé ryby skákající ve vodě.

 

Na videu, které sdílela jedna z dívek na sociální síti, je slyšet veselé chichotání obou dívek. Potom se však ozve hlasitý křik, v ten moment šokující video končí. Dívky natáčely rybičky, když v tom se nečekaně vynořil přibližně metr a půl dlouhý krokodýl s otevřenou tlamou a jednu z nich, mladou Leah (24) kousnul do stehna na levé noze. Její kamarádka Ally Bullifent vše natáčela na video, které potom zveřejnila na svém Facebooku s nadpisem: "Leah pokousal krokodýl." 

 

 

"Mladá turistka byla odvezena do nemocnice Mossman, kde byla ošetřena a následně druhý den propuštěna," uvedla tisková mluvčí nemocnice a zdravotnické služby pro deník The Sun.

 

K útoku krokodýla v této oblasti přitom došlo už podruhé. Poprvé tu krokodýl dlouhý 4,3 metrů napadl turistu, který na pláži fotografoval, v květnu loňského roku. Odbor ochrany životního prostředí a ochrany dědictví plánuje posoudit míru nebezpečí v této turisty vyhledávané oblasti.

 

GALERIE: Dívku kousnul krokodýl

1
/
6
Zdroj: facebook
Dívku kousnul krokodýl - 1

 

"V zóně E (kde došlo k útoku) se nachází krokodýli, kteří vykazují nebezpečné chování, plánujeme jejich přemístění," řekl tiskový mluvčí místní samosprávy.

ten TN.cz