Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

video Znásilnili mě, křičela

Nahá žena šla po ulici. Policista jí chtěl pomoct, ukradla mu auto

Šokující nahrávka ukazuje nahou ženu na ulici, která tvrdí, že byla znásilněná. Poté, co se jí policista snaží pomoci, se ale žena proplíží do auta a ujíždí. Začíná tak hodinový hon za pomoci auta jednoho z přihlížejících.

Policista po přivolání k benzínové pumpě v jižní Arizoně takovouto situaci asi vůbec nečekal. Před jeho automobilem se objevila nahá, zmatená žena. Když se jí policista snažil pomoci a zakrýt vlastním ručníkem, nasedla žena do policejního auta a muži ujela.

 

Ten se ji ještě snažil zastavit, ale upadl a zranil se. Jeden z přihlížejících mu pak nabídl své auto, aby policista mohl ženu dostihnout. Trvalo mu to ale téměř hodinu!

 

 

Mladá žena po dopadení na stanici podle britského Daily Mirror řekla, že byla znásilněná a ještě k tomu ji někdo zdrogoval. Později však svou výpověď upravila: "Cítila jsem se jako posedlá, jako bych neměla žádnou kontrolu. Nepamatuji si z toho dne vůbec nic až do doby, kdy jsem vystřízlivěla." 


Nyní se čeká na testy krve, aby se mohlo potvrdit, zda byla žena skutečně pod vlivem omamných látek. Navíc čelí několika obviněním, včetně nedovoleného útěku od policejní hlídky, krádež vozidla, falešné výpovědi nebo kladení odporu při zatčení.

TN.cz / nor