zásah policie

VIDEO: Obcí se řítil 126 kilometrů v hodině! Rychle nejel poprvé

Téma:

Téměř každý potkává při řízení piráty silnic, jednoho takového chytili policisté v Kynšperku nad Ohří. Řidič se obcí prořítil rychlostí 126 kilometrů v hodině, když projel kolem hlídky, dali se policisté okamžitě do jeho pronásledování. Po jeho zastavení zjistili, že už jednou o řidičák kvůli rychlosti přišel.

Sokolovští dopravní policisté prováděli před týdnem standardní dohled na dodržování rychlosti v Kynšperku nad Ohří. Službu jim výrazně opepřil třicetiletý řidič, který kolem nich takřka proletěl.

 

V obci, kde je povolená rychlosti 50 kilometrů v hodině, jel neuvěřitelných 126 kilometrů v hodině. Překročil tak rychlost o 76 kilometrů v hodině.

 

Hlídka neváhala a za zběsile uhánějícím řidičem okamžitě vyrazila. Po chvilce ford policisté dostihli a předpisově zastavili.

 

"Řidiče motorového vozidla vyzvala hlídka k předložení dokladů předepsaných k provozu a řízení motorového vozidla. Poté s ním policisté sepsali oznámení o přestupku, které bude oznámeno odpovědnému správnímu orgánu k projednání. Ten může řidiči uložit sankci 5 až 10 tisíc korun a zákaz řízení na délku 6 až 12 měsíců," uvedla policejní mluvčí Kateřina Krejčí.

 

 

 

Podle ní to není poprvé, co má mladík problémy se zákonem kvůli rychlosti, už dříve mu totiž policisté odebrali řidičský průkaz, nesměl nějakou dobu řídit a samozřejmě dostal pokutu.
 

klma TN.cz