vánoční přání

VIDEO: Oblíbené celebrity přejí k Vánocům, tohle vám vzkazují

Téma:

Hodně zdraví, štěstí a lásky, to si o vánočních svátcích přejí všichni. My pro vás máme také několik přání, která vás určitě potěší. Podívejte se, co Vám přes obrazovky vzkazují slavné české osobnosti.

Petr Janda divákům TV Nova vzkazuje: "Oslavte si Vánoce, vykašlete se na všechno ostatní, užívejte si, udělejte si dobré jídlo, pohodu. Zdobte stromeček, připravujte dárky, nemusí být drahé, jenom je hezky upravte, zabalte, ať je to hezky a nezapomeňte si popřát, aby jsme se příští rok zase spolu všichni sešli."

 

S přáním se přidává i Martina Randová, která hraje Heluš v Ordinaci v růžové zahradě 2: "Milí diváci TV Nova, já vám přeji krásné, klidné Vánoce a do nového roku vám přeji všechna přání, co si přejete."

 

"Obligátně se přeje štěstí, zdraví, láska a já bych vím přála, abyste měli kolem sebe lidi, které máte rádi a se kterými chcete sdílet to nehezčí, protože být na světě sám je smutné, tak vám přeju, ať oslavíte vánoční svátky v kruhu těch nejbližších. Hezké Vánoce," nechybí vánoční přání Dany Morávkové.

 

"Milí diváci a příznivci Ordinace, já vás zdravím a přeji krásné svátky a ať načerpáte síly, ať to v novém roce všechno klape," přeje Martin Zounar.

 

 

Do přání se přidal i Jaroslav Satoranský: "Přeji divákům stanice Nova krásné prožití vánočních svátků, hodně úspěchů a hodně pohody v novém roce 2018."

 

A nemůže chybět ani přání od Petra Rychlého: "Milí televizní diváci, všem přeju krásné Vánoce a šťastný nový rok, po Novém roce se na vás opět těším v Ordinaci v růžové zahradě 2.
 

klma tn.cz / TV Nova