Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.10. 2018 12:30
Konflikt v Praze

VIDEO: Opilá žena řádila u nádraží, strážníci na ni volali posily!

Zdroj: Městská policie Praha

Pořádné "kino" předvedla před pražským hlavním nádražím opilá žena, která tu halekala jako na lesy. Když přijeli strážníci a snažili se ji uklidnit, dočkali se jen nadávek.

Strážníci v pátek večer nejprve kontrolovali stanici metra. Když vystoupili na povrch, slyšeli náhle hlasitý křik. "Neznámá žena někomu vulgárně nadávala a vyhrožovala smrtí. Strážníci následně zjistili, že nadávky byly směřovány na opodál stojícího muže. Hlídka proto zjevně opilou ženu vyzvala k prokázání totožnosti," popsala začátek "představení" mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová.

 

Křiklounka ovšem městským policistům podala občanku s mužským jménem. Doklad patřil poblíž stojícímu muži, jejímu příteli. Když strážníci ženě řekli, že svým řevem ruší veřejný pořádek, jen ji vyhecovali.

 

"Aby upoutala pozornost kolemjdoucích, začala hystericky křičet. Strážníkům vytrhla občanský průkaz a začala jim sprostě nadávat. Byla i dále agresivní a strážníky se pokusila napadnout," doplnila Seifertová.

 

 

Celou scénu ještě vytrvale štěkotem podbarvil velký pes, kterému se hlasitý křik evidentně příliš nezamlouval. To už strážníci vytáhli pouta a radši si zavolali posily.

 

Druhá hlídka devětadvacetiletou ženu naložila a odvezla na záchytku. Problémy ovšem bude mít i ženin partner, protože i on strážníkům nadával a hulákal.

pez TN.cz
Reklama