vyhodil je z tramvaje

Drsná rvačka kvůli roušce! Cestující se pobili v pražské tramvaji. VIDEO

Téma:

Dramatický konflikt se odehrál na začátku října v jedné z pražských tramvají. Dva cestující totiž neměli nasazenou roušku, na což je jistý muž upozornil. I přes jeho apel si ji ale odmítli nasadit, začali mu nadávat a plivat po něm. Ten si však jejich jednání nenechal líbit.

K další potyčce kvůli rouškám došlo v tramvaji číslo devět ve směru na stanici Spojovací v Praze. "O případu jsme dostali informace 1. října kolem 21. hodiny. Prozatím jej prověřujeme pro podezření z přestupku proti občanskému soužití a porušení vládních nařízení,“ řekl TN.cz policejní mluvčí Jan Rybanský.


Podle prvotních informací policie upozornil muž dva další cestující na fakt, že nemají nasazenou roušku a měli by si ji nasadit. To se jim však nelíbilo, dotyčnému začali nadávat a plivat po něm. Muže se poté zastal další cestující, čímž celá událost ještě vygradovala.

 


Následně se strhla bitka, při které měl muž, který dvojici upozornil, dotyčné poměrně razantním způsobem vyhodit z tramvaje. "Já viděl jen to, jak mu ta ženská dala pěstí a on ji za to jen vyhodil,“ napsal na facebooku jeden ze svědků.

 

Máte podobný zážitek? Napište nám, pošlete fotky a videa na adresu zpravy@nova.cz. Děkujeme.


"Událost prověřujeme také pro další přestupky, následně pravděpodobně dojde k předání případu příslušnému právnímu orgánu. Známe totožnost všech čtyř aktérů,“ uzavřel Rybanský.


Celou událost natočil náhodný svědek a video se poté objevilo na sociálních sítích. Podle svědků se měl muž dokonce dvojici legitimovat průkazem lovce "bezrouškových lidí ze skupiny Hunters".

ls TN.cz