ani nepřibrzdil

VIDEO: Pirát silnic na Vysočině takhle málem zabil mladou řidičku!

Téma:

Další bezohledný řidič mohl způsobit tragickou nehodu. Mladá řidička jen díky své duchapřítomnosti zabránila fatální čelní srážce.

Celá riziková situace se odehrála na silnici mezi Slatiňany a Ždírcem nad Doubravou na Vysočině. Bezohledný pirát silnic tam předjížděl několik vozidel najednou a vůbec nedbal, že v protijedoucím pruhu jede vozidlo.

 

"Tento řidič fabie se vůbec nesnažil střetu zabránit, vůbec neměl snahu ani uhnout. To vše je ze záznamu patrné. Takový člověk vůbec nepatří na silnici!" napsal do redakce TN.cz rozzlobený otec mladé řidičky, která jen díky své pohotovosti dokázala na poslední chvíli uhnout pryč ze silnice.

 

"Kamera je na vozidle dcery umístěna uprostřed a je tedy s podivem že nedošlo k havárii, čelnímu střetu, nebo vybočení do krajnice a zde následné havárii přes střechu," dodává otec řidičky.

 

 

A ze záběrů, které do redakce poslal, je patrné, že opravdu mohlo jít o život. Nebezpečně předjíždějící vozidlo nevypadalo, že by se snažilo jakýmkoliv manévrem hrozící srážce zabránit - prostě stále jelo proti mladé řidičce ve fabii. Ani se nesnažilo přibrzdit.

 

"Tento řidič se po vyhnutí vůbec nesnažil zařadit mezi ostatní vozidla a neohrožovat další řidiče, pokračoval dál vedle kamionu - pohled do zpětného zrcátka. Jak může takto někdo jezdit po našich silnicích?" ptá se rozhořčený otec mladé řidičky.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Řekl jí, aby netelefonovala během řízení. Nepochopíte, jak zareagovala

VIDEO: Dívka twerkovala přímo u silnice. Za pár vteřin došlo ke strašlivé nehodě!

Související témata:
hru TN.cz