video kontroverzní reklama

ZAKÁZANÁ REKLAMA: Je plná sexu a hned ji stáhli z vysílání!

Téma:
sex

Organizace PETA se začala kromě zvířat tak trochu věnovat i problematice sexu a přišla s jednoduchým návodem, jak si dopřát opravdu kvalitní a nezapomenutelný sex. Nepotřebujete přitom žádné speciální pomůcky, naopak. Stačí se vzdát některých "zlozvyků".

"Vydržte déle. Buďte vegan," hlásá velmi kontroverzní reklama. Aby ochránci zvířat podepřeli své tvrzení nezlomným důkazem o tom, že vyškrtnutí masa z jídelníčku je základním předpokladem kvalitního sexu, předchází "hlavnímu poselství" velmi výstižné a realistické video, ve kterém nechybí ani žhavé dotyky a smyslné vzdychání.

 

Tvůrci reklamy postavili pro názornost do protikladu "masožravý" a veganský pár. Už po několika málo vteřinách je z nahrávky jasné, že milenci, kteří pravidelně konzumují neživočišná jídla, si sexuální hrátky užívají mnohem více, než pár, který kvůli masu brzy vyčerpá veškerou energii.

 

 

"Věděli jste, že u vegetariánů je o 32 procent nižší pravděpodobnost, že je postihne onemocnění srdce než u lidí, kteří pojídají maso? Navíc mají mnohem menší šanci, že budou mít rakovinu nebo cukrovku," vysvětlují příznivci neživočišné stravy.

 

 

Jako důkaz poslouží i závěr videa. Kdyby totiž muž jedl zdravou zeleninu a vydržel si užívat s přítelkyní déle, nezabila by ho padající mikrovlnná trouba.

 

Stejně rychle jako se reklama objevila, tak rychle zmizela. I když ji tvůrci museli stáhnout, má už více než 3,5 milionu zhlédnutí na YouTube.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ.

Reklama nám ohrožuje děti. Lze je chránit?
Teenageři nezačínají se sexem dřív než v minulosti
Nejlepší zakázané reklamy
Vtipné, nebo šokující? V reklamě na českou univerzitu se SOULOŽÍ!

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

lud TN.cz