bránil ženu

Policista se brání pěti útočníkům v newyorském metru

Téma:

Záběry policisty, který hájil čest ženy v newyorském metru, obletěly svět. Na videu sám čelí několika intoxikovaným bezdomovcům, kteří i přes opakované výzvy na policistu doráží. Při potyčce spadne jeden z útočníků přímo do kolejí metra.

Newyorčané ho oslavují jako hrdinu, video, na kterém se jediný policista postaví nejméně pěti zdrogovaným a opilým bezdomovcům, kteří měli obtěžovat pasažérku metra, obletělo nejen USA.

 

"Tohle je to, čemu musí denně čelit muži a ženy v uniformě. Čelit nebezpečí nehledě na to, jaký je to typ, ale ujistit se, že lidé, kterým sloužíme jsou v bezpečí. Skvělá práce od našeho člena, který ukázal sebeovládání a statečnost," zveřejnila newyorská policie společně s videem.

 

Policista na záběrech pacifikuje gang bezdomovců, kteří jsou pod vlivem alkoholu nebo drog. Po několika úderech jeden z útočníků spadne přímo do kolejiště.

 

Následně měl policista požádat o zastavení provozu v kolejišti a dorazily také posily, které již nebezpečnou situaci vyřešily.

 

 

Pětice útočníků byla zadržena. Policista Syed Ali za svou pohotovou reakci a odvahu získal ocenění z rukou radního New Yorku Chaima Deutsche.
 

Související témata:
klma TN.cz