hrůzostrašný zážitek

VIDEO: Romantická svatba místem hrůzy! Mstitel začal střílet do hostů

Téma:

Měl to být jejich nejkrásnější den, než si ale stihli říct 'ano', vypukla v brazilském kostele, kde se právě konala svatba, panika. Muž kráčející za nevěstou náhle ze msty začal střílet do svatebčanů, tři lidé skončili v nemocnici. Šokující moment natočila kamera.

Romantický obřad se konal v jednom z katolických kostelů v Brazílii. Překrásnou a šťastnou chvíli ale překazilo řádění šílence se zbraní, který do kostela přišel, aby pomstil smrt svého otce.

 

Po celou dobu, kdy nevěsta pomalu kráčela uličkou k oltáři a svatebčané se rozplývali dojetím nad její krásou, ji střelec v klidu a beze slova následoval. Z videa je patrné, že nikdo v tu chvíli neměl ani tušení, k jaké tragédii se schyluje, nikomu nebyl muž oblečený do pruhovaného trika podezřelý.

 

Údiv se ve tváři hostů se objevil až ve chvíli, kdy muž změnil směr a namířil si to směrem k lavicím se svatebčany. Najednou vytáhl zbraň, padlo celkem sedm ran.

 

 

Hosté se rozutíkali do všech stran, v kostele vypukla panika. Družičky se schovávaly všude, kde to jen šlo. Několik lidí urychleně opustilo kostel. Když střelec dokončil svou "práci", otočil se a v klidu odkráčel pryč.

 

Proč muž střílel, nyní zjišťuje policie. Podle svědků ale muž těsně před střelbou vykřikl: "Najali jste lidi, aby zabili mého otce!". Kulku schytali celkem tři lidé - dva muži, kteří skončili v kritickém, ale stabilizovaném stavu a jedna žena. Tu lékaři ošetřili a brzy pustili domů.

 

Střelce Betinha zadržela místní policie, podle deníku The Sun obřad po střelbě údajně dál pokračoval.

lud TN.cz