záběry kamery

Video rvačky motorkáře s českým řidičem baví internet. Dostalo se i do televize

Na dálnici D5 zemřel motorkář, který se pokoušel ujet policejní hlídce
Zdroj: TV Nova
Ilustrační snímek
Kristýna Svobodová
Kristýna Svobodová
Aktualizováno 22:21
22.6. 2021 16:59
Téma:

Více než 1,5 milionu zhlédnutí během pouhých několika dnů. Takové je skóre videa, které koluje na internetu. Palubní kamera jednoho z řidičů na dálnici na jihu Polska zachytila rvačku mezi motorkářem a českým řidičem.

Strkanice, několik úderů pěstí, kopance do hlavy i převrácené motorky. Video zachycující šarvátku mezi polským motorkářem a českým řidičem jako první zveřejnila organizace Stop Cham, která poukazuje na nevhodné chování na silnicích. Jenže záznam se možná minul účinkem a okamžitě začal své diváky bavit.

 

Video z 20. června zachycuje motorkáře, který se před pokladnou mýtného na polské dálnici nedaleko Vratislavy snaží mezi svodidly předjet. Řidič s českou poznávací značkou ale motocyklistovi předjíždění znemožní. To motorkáře rozčílí a vzteky do vozu kopne. Následná reakce vyvrcholí rvačkou řidičů. 

 

 

 

"Takové scény před mýtnicí na dolnoslezském úseku dálnice A4 zaznamenala kamera v jednom autě. Rvačku ukončil až další řidič. Policie se incidentem dosud nezabývá," zaznělo v polské televizi TVN 24.

 

Jak přesně šarvátka dopadla, video už nezachytilo. Podle informací televize TVN 24 se ale konflikt nakonec podařilo uklidnit a každý z řidičů odjel svou cestou. Stanice zároveň informovala o tom, že polská policie dosud neobdržela žádné oznámení.

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz