Záběry ze zákulisí

VIDEO: Startuje druhá řada Malých lásek! Tohle v televizi neuvidíte

Téma:

Dokureality Malé lásky patří k nejoblíbenějším pořadům televize Nova. Všechny fanoušky tak určitě potěšila zpráva o brzkém začátku druhé řady. Na nové příběhy se můžete těšit už od 29. srpna. A čekání si můžete zpříjemnit pohledem do zákulisí.

V sérii Malé lásky mohou diváci zblízka pohlédnout na intimní okamžiky nastávajících maminek, jejich strach, bolest i radost. Zároveň poznají jedinečné příběhy porodních asistentek i lékařů, pro něž je rození každodenním posláním.

 

I oni ale někdy nemají den a při rozhovorech, které jsou nedílnou součástí pořadu, se objeví nějaký zádrhel. Často se přeřeknou, zapomenou, co chtěli říct, nebo se nedokážou přestat smát. Na sestřih nejlepších nepovedených záběrů se podívejte ve videu:

 

 

Pracovníci gynekologicko-porodnického oddělení Fakultní nemocnice v Plzni si už prvními díly vysloužili obdiv i přízeň fanoušků. Nemusíte se proto bát, že byste v druhé řadě známé tváře neviděli.

 

 

Těšit se tak můžete na usměvavé sestřičky, které se mezi porody snaží zabavit kdejakými legráckami, i sympatické doktory a další nemocniční personál. V akci je uvidíte už ve středu 29. srpna od 21:40 na Nově!

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

epa TN.cz