FINALISTA MUŽ ROKU

VIDEO: Youtuber si zničil nový Ford Mustang. Auto skončilo v protisměru

Brabec Martina
Martina Brabec
Aktualizováno 18:39
12.1. 2021 18:32
Téma:

Youtuber a finalista soutěže Muž roku 2019 Jan Liška v Praze havaroval. Černý Ford Mustang, který si Liška pořídil teprve loni, po smyku přejel do protisměru, kde se srazil s jiným vozem. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění.

V Praze v ulici Argentinská se v úterý po poledni stala hrozivě vypadající nehoda. Černý Ford Mustang, který podle informací Aktu.cz řídil youtuber a finalista soutěže Muž roku 2019 Jan Liška, po smyku přerazil zábrany a vjel do protisměru, kde se srazil s vozem značky Volkswagen.

 

"Nehoda se obešla bez zranění. Policisté na místě u řidiče vyloučili přítomnost alkoholu," uvedl mluvčí policie Jan Daněk.

 

 

Kromě aut a svodidel se při nehodě poškodil také sloup veřejného osvětlení. 

 

Šestadvacetiletý Jan Liška se v roce 2019 zúčastnil soutěže Muž roku. Na Youtube vystupuje pod přezdívkou Lišák a natáčí videa týkající se cvičení a zdravého životního stylu. Pravidelně si je pouští desítky tisíc lidí.

 

 

V jednom z videí, které vzniklo v červnu, ukazuje také auto, jenž si zrovna pořídil a které nyní při nehodě vážně poničil. Veze svojí maminku, ukazuje jí výkon a rychlost stroje. Ze záběrů je vidět, že si dravou jízdu užívá. Mluví také o tom, že po cestě potkal Ferrari a závodil s ním. 

 

Související témata:
TN.cz