Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

vášeň i závislost

Dívky odhalily, jaký poklad skrývají v podprsenkách

Téma spodního prádla je ve většině českých domácností stále ještě tabu. Přes to se ale najdou ženy, pro které luxusní kousky spodního prádla znamenají víc, než kabelka za 50 000.

Výběr oblečení prý vypovídá o charakteru člověka. U spodního prádla to není jiné a může o vás prozradit víc, než si myslíte. Na tom si zakládá i Karolína Hejdová nebo Olivie Soukupová, pro které se spodní prádlo stalo naprostou vášní a závislostí. Právě ony jsou jasným příkladem sběratelek prádla, kterým záleží na tom, co mají pod oblečením a neváhají si za exkluzivní kousky pořádně připlatit.

 


Mnoho žen není ochotno za spodní prádlo, které přeci podle jejich slov není vidět, dát více, než okolo 500-600 kč za kus. Přitom za jiné kousky oblečení neváhají dát tisíce. Jsou ale mezi námi výjimky, které za spodní prádlo utrácejí extrémní částky peněz. A že není vidět jim vůbec nevadí.

 


Snaha zlepšit úroveň spodního prádla v Čechách je velká a možností je spoustu. Ukázat ženám atraktivitu módních kousků, které se hodí na každou příležitost se snaží i návrhářka Alena Kozuszniková, která ukázala svůj showroom a popsala práci, která se za krásným prádlem skrývá. Ruční výroba je totiž stále populárnější.

 


Sbírání prádla vyžaduje odvahu a lásku ke stylu. K těm nejlepším a nejvalitnějším kouskům se nedostanete hned, ale ten pocit sebevědomí, který máte, když víte, že pod oblečením na sobě máte něco exkluzivního prý stojí za to. A i u spodního prádla platí, že pokud vám závislost nepřeroste přes hlavu, může přinést spoustu pozitivních věcí.
 

TV Nova