Mise nový domov

Viki už invalidní vozík nepotřebuje. Podívejte se, jak dnes chodí

Středeční Mise nový domov nemohla nechat nikoho chladným. Příběh Viktorky, která po nehodě částečně ochrnula, je totiž neskutečně silný. O to lepší zpráva je, že rehabilitace přinesla ovoce a Viki dnes už nepotřebuje vozík!

Reality show Mise nový domov se snaží pomoci rodinám nejen s rekonstrukcí bydlení, ale i dalšími obtížemi. Viktorce, která se takřka nemohla pohybovat bez invalidního vozíku, zařídil tým léčbu v lázních v Klimkovicích.

 

A ta jí neskutečně pomohla, i když jak sama Viki přiznala, rehabilitace nebyla žádný med a trochu ji bolela. "Předtím byla částečně na vozíku. Dokázala přecházet, chodit na krátkou vzdálenost. Teď na vozíku není, ale pro jistotu ho všude vozíme s sebou," popsala maminka Ivana.

 

GALERIE Mise nový domov - Těžká nehoda změnila rodině celý život!

1
/
14
Zdroj: TV Nova
Mise nový domov: Těžká nehoda změnila rodině celý život! - 1

 

Vzdálenost nesmí být nijak velká, protože nohy Viki stále nefungují tak, jak by měly. Důležitý je také terén, protože dívka může velmi snadno upadnout. "Podle mého názoru naprosto v pořádku nikdy nebude. Je tam i lehká mentální retardace. Vyvíjet se bude, otázkou je, jakým směrem," vysvětlila Ivana.

 

 

Že je ale pokrok ohromný, se můžete přesvědčit sami na videu! Do Klimkovic se matka s dcerou plánují vrátit, dokonce už tam mají rezervovaný další termín léčby.

 

Nestihli jste středeční díl Mise nový domov v televizi? Pustit si ho můžete zdarma na NOVA Plus. Všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.


NEPŘEHLÉDNĚTE:
ODHALENÍ PO NATÁČENÍ: Ivana Kučerová z Mise nový domov otevřela svou 13. komnatu. Přiznala další děti!

JAK TO VIDÍ TEREZA? Moderátorka popsala náročnou rehabilitaci malé Viki. Poznamenala i členy štábu! Neuvěříte, co se stalo
VÁŠ PŘÍBĚH: Naše životy změnila dopravní nehoda

mom TN.cz