Cestujeme bezpečně

Vila na pláži, vše grátis. Maledivy rozjely soutěž o dovolenou snů!

Želva na Maledivách Ilustrační snímek
Zdroj: Profimedia
Součástí stáže je i péče o zachráněné želvy. Ilustrační snímek
Téma:

Asi každý někdy zatoužil podívat se na souostroví Maledivy, které se pyšní azurovým mořem a krásnými plážemi. Pokud vás až doteď odrazovala cena, už nemusí. Jeden z místních resortů totiž vyhlásil unikátní soutěž o plně placený dvoutýdenní pobyt!

Výherce soutěže zamíří do letoviska Coco Palm Dhuni Kolhu, kde bude 14 dní pomáhat pečovat o želvy, které žijí ve zdejší záchranné stanici. Jak upozorňuje britský Daily Mirror, hrazené je nejen jídlo a ubytování, ale dokonce i zpáteční letenky. I když pouze v turistické třídě.

 

A nejde o žádný pobyt pod stanem někde v kempu. Naopak. Želví opatrovník se může těšit na vilu přímo na pláži s dechberoucími výhledy do okolí.

 

A jako bonus resort nabízí i vyhlídkovou lodní plavbu, šnorchlování s průvodcem, pobyt ve zdejších lázních a grilování přímo na pláži.

 

Během stáže, která je sama o sobě neplacená, se výherce soutěže bude starat také o želvy ve zdejší záchranné stanici. To obnáší mimo jiné krmení nebo čištění nádrží.

 

 

Podmínkou nejsou praktické zkušenosti z minulosti, ale resort pochopitelně upřednostňuje lidi, kteří mají o obor zájem. Pokud chcete zkusit štěstí, přihlašovací formulář a další detaily pobytu najdete TADY (v angličtině).

pez TN.cz