Nastartujme Česko

Vinaři sáhli do archivů pro luxusní vína. Pro zákazníky vyhlásili soutěž

Vinařská iniciativa To si vypijeme pokračuje! Přední čeští a moravští vinaři dali dohromady exkluzivní vinařské kousky a pro své zákazníky vyhlásili soutěž. Zapojit se může každý a ceny pro vítěze jsou více než lákavé.

"S cílem poděkovat za přízeň a zpopularizovat mnohé mimořádné úspěchy našich vinařů vyhlásili patrně dosud největší soutěž pro milovníky vín. Vinaři do ní věnovali nedostupná a mimořádná vína, která se mohou chlubit světovými úspěchy, archivním ročníkem či zajímavou rodinnou historií," informují autoři iniciativy.

 

Soutěžit může každý, kdo koupí u některého z vinařů alespoň karton vín. Jednou za měsíc vinaři losují výherce, který si odnese 30 lahví luxusního vína. Tři hlavní výherci celé soutěže budou vylosováni 13. prosince.

 

 

Každý z výherců získá 200 vín od 200 různých vinařů z celé Moravy a Čech. Do doby vyhlášení se na webu To si vypijeme bude denně objevovat jedno z vín, které jsou součástí výhry. Jednotlivá vína vinaři představí ve videomedailoncích, které sami natočili.

 

"S iniciativou To si vypijeme si rozumíme v jednom – chceme, aby náš zákazník byl patriot. Naši vinaři dělají skvělá vína, ale kromě toho je potřeba konzumenty nenásilnou formou vzdělávat," říká Jakub Smrčka z vinařství Thaya.

 

 

"Krize v ČR zasáhla všechny vinaře, nehledě na velikost produkce, proto jsme projekt To si vypijeme jednoznačně uvítali a rádi se do něj také zapojili – i proto, že pomáhá podpořit prodej moravských a českých vín," dodává David Šťastný, ředitel Château Valtice.

 

Víte o jakékoli iniciativě nebo aktivitě, která se snaží nastartovat ekonomiku? Máte nápad, jak pomoci lokálním podnikatelům nebo živnostníkům? Dejte nám vědět! Napište nám na nastartujmecesko@nova.cz nebo na facebook.
 

kvo TN.cz