proroctví na rok 2018

Víte, jaké je vaše čínské znamení? Přečtěte si horoskop pro rok Psa!

Co přinese čínský rok Psa?

Uplynulý čínský rok Kohouta nabádal ke změnám. V nadcházejícím roce Psa je nutné tyto pozitivní změny dál rozvíjet, abyste získali od života to, co chcete. Přečtěte si, co vás letos podle čínského horoskopu čeká.

Kromě klasického znamení zvěrokruhu, které se určuje podle měsíce, ve kterém jsme se narodili, máme každý přiděleno také čínské znamení. To je dané rokem vašeho narození a pojmenováno je vždy podle zvířete. Ve kterém čínském znamení jste se narodili vy, se podívejte v tabulce.

 

Pokud stále uvažujete o tom, čeho byste během následujícího roku chtěli dosáhnout, zkuste se zamyslet, co je pro vás důležité a co byste chtěli budovat. Může to být nový dům, kariéra, posun ve vztahu či v rodině. V tomto roce bude dominantním živlem země, což bude přát zejména Zajícům. Dařit se jim bude takřka ve všem a povede to ke splnění jejich snů. Píše o tom web Horoscope.com.

 

Pro Draky, Kozy a Kohouty bude obtížné smířit se s pomalejším tempem, které bude rok Psa provázet. Bude to pro ně znamení, že mají alespoň trošku zpomalit, naučit se relaxovat a užívat si života. Nemusíte se celou dobu honit jen za tím, aby vás někdo ocenil.

 

Vzhledem k tomu, že Pes je nezávislý a věrný, ti, kteří se narodili ve znamení Koně, Tygra a Buvola mohou konečně najít někoho, s kým by mohli sdílet svůj život romantickým způsobem. Ne jen nekonečným randěním.

 

Znamení, která mají tendenci hromadit majetek, jako jsou Krysy nebo Vepři, budou za svou tvrdou práci konečně odměněni. Pokud se vám zdá, že jste už dávno měli být povýšeni nebo vám měli přidat, tento rok se nejspíš dočkáte.

 

 

Psům se budou v letošním roce jako zázrakem otevírat všechny dveře. Do vašeho života se vrátí kamarád z minulosti a o vaši přízeň by mohl bojovat i víc než jeden potenciální milenec.

 

Hadi a Opice budou v tomto roce hodně zkoušeni, a to v různých aspektech života. Každá taková zkouška je ale jen posílí a budou se cítit sebevědoměji.

 

Horoskop pro jednotlivá znamení na následující rok si můžete přečíst na následující straně

 

1
2 3
mom TN.cz