Dobré víly dětem

Badinková mluvila o sexy prádle! Pak předala šek z Tváře dětem

Téma:

Vítězka poslední řady show Tvoje tvář má známý hlas, herečka Michaela Badinková, už předala vyhrané peníze, a to nadaci Dobré víly dětem. V rozhovoru navíc herečka prozradila, jaké vztahy panovaly v zákulisí soutěže a co na její sexy oblečky říkal partner.

Týden po finálovém kole teď Míša zavzpomínala na své proměny v show Tvoje tvář má známý hlas, ale i na zákulisí soutěže. "Kdo bavil, tak byl Patrik Děrgel, to bylo vidět i v televizi," prozradila zpěvačka. "S Bobem Jaškówem a Honzou Révaiem se známe léta, tak se naše přátelství ještě prohloubilo," dodala.

 

Míše ruleta často vybírala sexy zpěvačky a taneční čísla. Její partner však podle jejích slov nežárlil. "Myslím si, že to pro něj bylo zpestření. Viděl mě najednou v sexy prádélku, a to je pro nás roztomilé a mile vzrušující," řekla Míša.

 

Milou povinností vítězky bylo předat vyhrané peníze nadaci. Míša si pro děti připravila i sladké překvapení a další dárečky. Pak už si děti i Míša užívaly společné chvíle. Snědly dort a rozbalily hračky.

 

 

"Jsem ráda za milé přijetí. Dostala jsem kytku a obraz, děti jsou milé a spontánní, takže jsem ráda, že jsem mohla dojít za nimi na návštěvu," pochvalovala si Míša.

 

"Děti ji uvítaly hezky, přátelsky. Byly rády, že vidí Míšu naživo," usmívala se jednatelka nadace Dobré víly dětem Angelika Nevěřilová.

Simona Šimková/mj TN.cz