Smutná zpráva

Vizážista hvězd Ivo Špes spáchal sebevraždu! Bojoval s depresemi

Ivo Špes
Zdroj: Profimedia
Zemřel Ivo Špes, vizážista slavných
Téma:

Český showbyznys zasáhla smutná zpráva - vizážista Ivo Špes spáchal sebevraždu! Bylo mu 54 let. Za svůj život líčil mnoho zpěvaček, mezi nimi i Ivetu Bartošovou a Helenu Vondráčkovou. Podílel se také na filmu Babovřesky.

Přezdívalo se mu vizážista slavných. Ivo Špes byl velkou osobností českého showbyznysu - i když sám zůstával většinou v pozadí, mluvila za něj jeho práce. Spolupracoval na mnoha televizních pořadech a filmech, mezi nimi i na Babovřeskách.

 

Byl ale také dvorním vizážistou českých hereček a zpěvaček. Líčil i Ivetu Bartošovou, Hanu Zagorovou, Helenu Vondráčkovou, Ilonu Csákovou nebo Leonu Machálkovou. Spolupracoval také s Karlem Gottem.

 

Špes se narodil a vyrůstal ve slovenském Prešově, kde se také vyučil kadeřníkem a vizážistou. Po skončení školy působil hlavně v Česku, hvězdy líčil od roku 1990. Ve svém oboru patřil ke špičce.

 

 

Podle informací televize Nova bojoval Špes v poslední době s depresemi, zřejmě kvůli nedostatku pracovních příležitostí. Zprávu o sebevraždě potvrdili na sociálních sítích jeho přátelé, na život si údajně sáhl v noci na pondělí. Měl se otrávit výfukovými plyny.

epa TN.cz