Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 27. 9. 2018
Smrt policisty

Vláďa zemřel cestou do práce, zůstala po něm dcerka. Pomůžete?

Úmrtí policisty
Zdroj: Policie ČR

Partnerka skoro bez peněz a několikaměsíční dcerka Vanda zůstaly po pětatřicetiletém policistovi Vladimíru Dřevojanovi, který v neděli náhle zemřel cestou do práce. Kolegové zesnulého proto vyhlásili veřejnou sbírku.

"V neděli 23. září se navždy změnil život mladé ženy a její několikaměsíční dcery. V ten den náhle vyhasl život teprve 35letého policisty Vladimíra Dřevojana, otce malé Vandy. Policistu při cestě do služby zastihly vážné zdravotní komplikace, kterým i přes neodkladnou pomoc svých kolegů a přivolaných záchranářů následně v nemocnici podlehl," popisuje smutný příběh policejní mluvčí Andrea Zoulová.

 

Dodala, že Dřevojan sloužil na libeňském oddělení déle než čtrnáct let. Policisté proto vyhlásili veřejnou sbírku na pomoc pozůstalým, protože podle Zoulové zůstala Dřevojanova partnerka skoro bez peněz.

 

 

"Pokud i Vy chcete projevit podporu a solidaritu a alespoň touto formou rodině pomoci, můžete poukázat libovolnou částku na transparentní účet 4200555535/6800 s variabilním symbolem 310220," uzavřela Zoulová.

 

Sbírka končí 25. listopadu.

pez TN.cz
Reklama