Hasiči v pohotovosti

Vlak na Kroměřížsku narazil do stromu, o kus dál bourala i řidička

Auto skončilo na střeše - 1
Zdroj: HZS Zlínského kraje
Řidička převrátila auto na střechu
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
31.7. 2020 22:22
Téma:

Záchranné složky z Kroměřížska za sebou mají náročný den. V pátek vyjížděly nejprve k nehodě osobního vozu u Kvasic, o pár hodin později zasahovaly u incidentu na železnici. U nedalekých Zdounek najel vlak na větev stromu a provoz na trati se na několik hodin zastavil.

Krátce před jedenáctou hodinou dopoledne zasahovali policisté, hasiči i záchranáři na silnici u Kvasic na Kroměřížsku. Řidička fordu převrátila auto za dosud nejvyjasněných okolností na střechu a zranila se.

 

"Zdravotníci zraněnou řidičku ošetřovali. Hasiči provedli protipožární opatření. Automobil byl naložen na vůz odtahové služby. Po úklidu silnice se hasiči vrátili zpět na stanici," uvedli zlínští hasiči na facebooku.

 

O několik hodin později, pár minut před půl šestou, spěchaly záchranné složky k železniční trati u Zdounek. "Osobní vlak vezoucí 15 cestujících najel na větev stromu. Zranění cestujících není hlášeno," informovali hasiči.

 

 

Provoz mezi Zdounkami a Kroměříží se na několik hodin zastavil. Hasiči se postarali i o několik cestujících, ve svých zásahových vozidlech je rozvezli do Zdounek a Zborovic.

 

GALERIE: Řidička skončila na střeše

1
/
2
Zdroj: HZS Zlínského kraje
Auto skončilo na střeše - 2

TN.cz