Horor na železnici

Vlak v Londýně přejel tři muže. Těla ležela na trati hodiny

Téma:

Dopravu na jihu Londýna zastavila v pondělí ráno tragická nehoda. Krátce po půl osmé si strojvedoucí všiml, že na trati leží lidská těla. Některý z vlaků, který úsekem předtím projížděl, srazil a zabil hned tři muže! Policisté se domnívají, že mohlo jít o sprejery.

Srážka vlaku s člověkem není bohužel ničím až tak neobvyklým. Ale aby jeden vlak srazil a zabil najednou tři lidi a strojvedoucí si toho ani nevšiml, to je unikát. K takové tragédii došlo v pondělí zřejmě někdy před pátou hodinou ráno na jihu Londýna.

 

Který vlak tři mladé muže srazil, zatím policisté nevědí. Předpokládají ale, že se nehoda stala před 5. hodinou, kdy na trať vyjeli vlaky s cestujícími. V nočních hodinách úsek využívají nákladní vlaky. Mrtvol si všiml strojvedoucí jedné ze souprav kolem půl osmé ráno.

 

Podle policejního velitele Matta Allinghama pracuje britská dopravní policie s verzí, že šlo o vandaly, kteří sprejovali protihlukovou stěnu. U jejich těl se totiž našly spreje.

 

"Těla objevil strojvedoucí. Když jsme se dostavili na místo, byli už chvíli po smrti. Je možné, že se to stalo ještě za tmy, proto to nikdo nenahlásil. Stále zjišťujeme, který vlak je zasáhl," uvedl podle listu Daily Mirror Allingham.


Podle policistů měli mrtví zranění, která odpovídají sražení vlakem. Příbuzné jedné z oběti už policisté informovali, u dalších dvou mužů zatím zjišťují totožnost. Všem bylo okolo 20 let. Před přijíždějícím vlakem neměli kam uhnout.

 

K případu se vyjádřil i starosta Londýna Sadiq Khan. "Moje srdce je s rodinami tří zabitých lidí u stanice Loughborough Junction. Úzce spolupracujeme s dopravní policií, která na vyšetření nehody pracuje," řekl starosta.
 

vbo TN.cz