Rozsáhlé spiknutí

Vojáci v Německu plánovali Den X, masakr uprchlíků i politiků!

Maskovaný voják Ilustrační snímek
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek
Téma:

Dvě stovky elitních vojáků, členů armádních speciálních jednotek, prý v Německu plánovalo Den X, jehož cílem bylo využít chaosu v zemi a odstranit levicové politiky a imigranty.

Tajný ultrapravicový vojenský spolek měl mít v hledáčku mimo jiné předsedkyni německých Zelených Claudii Rothovou, ministra zahraničí Heika Maase a bývalého německého prezidenta Joachima Gaucka.

 

Kromě nich chtěla tajná skupina udeřit i na uprchlíky. Jenže zůstalo jen u plánů, úřady spolek rozbily dřív, než na Den X vůbec došlo, píše britský Daily Mail s odkazem na německá média.

 

Vojáci si tipovali i šéfy různých azylových spolků a sdružení, které vinili z rostoucího počtu znásilnění, teroru a sociálních nepokojů v zemi.

 

Počet členů extrémistického úderného komanda prý vzrostl poté, co kancléřka Angela Merkelová vpustila do Německa milion uprchlíků.

 

 

Skupina údajně den úderu označila jako Den X a mělo na něj dojít ve chvíli, kdy právo a pořádek v zemi zkolabují, což spiklenci považovali za "bezprostředně hrozící".

 

Policisté si nejprve mysleli, že zvěsti o tajné elitní vojenské klice jsou jen opilecké historky. Názor změnili až poté, co vše rozkryl bývalý major vojenského letectva.

 

Úřady nyní pročesávají výcvikové tábory na rakouských a švýcarských hranicích a pátrají po ulitých zbraních, munici, palivu a proviantu.

pez TN.cz