fotogalerie někdo utrácí, někdo šetří

VOLBY 2016: Tyto dobroty si dopřávali ve volebních štábech!

Téma:

Volební místnosti jsou uzavřeny a politici ve volebních štábech intenzivně počítají hlasy. A k tomu samozřejmě potřebují občerstvení. Podívejte se ve fotogaleriích, do zákulisí volebních štábů a na to, jaké dobroty si politici dopřávají.

Nejveseli je podle dosavadních výsledků ve štábu ANO, které v krajských volbách neobhajovalo žádné posty a vypadá to, že bude mít klidně kolem 10 hejtmanů. A že v ANO umí slavit a na úspěch se dobře připravili, svědčí i to, že měli připravný velmi pěkný raut. Podívejte se na fotografie do galerie: 

GALERIE: Volební štáb ANO

1
/
6
Zdroj: TV Nova
Volby 2016 - volební štáb ANO - 1

 

O dost horší nálada panuje ve štábu TOP 09, které se v krajských ani senátních volbách příliš nedařilo. Za to jídlo mají ve straně Miroslava Kalouska připraveno perfektní. Posuďte sami:

GALERIE: Volební štáb TOP 09

1
/
3
Zdroj: TV Nova
Volby 2016 - volební TOP 09 - 1

 

 

KDU-ČSL tradičně drží dobré karty především na Moravě a ani letos tomu není jinak. Lidovci ve svých tradičních baštách bodují. V občerstvení vsadili na klasiku - chlebíčky, uzeniny a švédské stoly. Jak se vám líbí občerstvení lidovců:

GALERIE: Volební štáb KDU-ČSL - občerstvení

1
/
3
Zdroj: TV Nova
Volby 2016 - volební štáb KDU-ČSL - jídlo - 1

 

ODS asi nejsou překvapení. Mnoho mandátů neobhajovali a mnoho jich zatím ani nezískali. Aspoň na jídle si ale dali záležet.

GALERIE: Volební štáb ODS

1
/
3
Zdroj: TV Nova
Volby 2016 - volební štáb ODS - 3

 

Nejsilněší vládní strana ČSSD obhajovala nejvíce mandátů, v minulých krajských volbách triumfovala s velkým náskokem. Současné výsledky jsou pro stranu rozhodně prohrou. A vzhledem k stamilionovým dluhům, které možná strana bude muset zaplatit, tak sociální demokraté šetří i na občerstvení...

 

Anketa

Která strana měla podle vás nejlepší občerstvení?

Hlasovalo 90 lidí.

Související témata:
TN.cz