Obchodní sdělení
Toto je obchodní sdělení. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Voltaren: Pomáhat pohybem je radost

Téma:

V České republice startuje spolupráce značky Voltaren a seriálu běžeckých závodů Běhej lesy.

Značka Voltaren, která spadá pod farmaceutický koncern GSK, se poprvé rozhodla spojit s tak rozsáhlým projektem. V souladu se svým sloganem chce Voltaren pomoci těm, kteří neměli takové štěstí, aby zase měli radost z pohybu. Proto se spojil s běžeckou sérií Běhej lesy.

Smyslem Voltarenu jako takového je pomáhat lidem, aby se například navzdory svým zraněním nebo už třeba trochu opotřebovaným kloubům či namoženým svalům mohli bezbolestně hýbat. Chceme přinášet radost z pohybu všem bez rozdílu věku, bez ohledu na kondici a bez překážek. Hledali jsme také cestu, jak tuto myšlenku ještě více propojit s reálnými zážitky,“ říká k počátkům spolupráce Margarita Bezborodova, brand manažerka značky Voltaren. „Nakonec jsme našli ideálního partnera v seriálu Běhej lesy, který nám je velmi blízký svou filozofií,“ dodává Margarita.


Zúčastnit se můžete závodů na Vysočině (6.6.), v Lednicko-valtickém areálu (20. 6.), ve Slavkovském lese (27. 6.), v Brdech (18. 7.), v Bílé (1. 8.), v okolí Karlštejna (15. 8.), v Jizerských horách (29. 8.) a nočního závodu v Boleticích (12. 9.). Více informací i registrace na webu www.behejlesy.cz/voltarun.

Za každý kilometr, který závodníci ve všech závodech seriálu překonají, přispěje Voltaren 2 Kč na pomoc konkrétní rodině s dítětem s postižením pohybového aparátu. Pomáhat můžete i svým nákupem. GSK totiž dětem přispěje 2 Kč i za každý kilometr zakoupených produktů Voltaren, a to v období od 1.6.2020 do 31.10.2020.*

Svou účastí přispějete na léčbu Kubíka, Aničky, Honzíka, dvou Karolínek, Báry, Elišky a Tomíka. Více informací o jednotlivých podporovaných dětech naleznete zde.

Kromě tradičních závodů se mohou zájemci registrovat také na speciální VoltaRUN, který bude mít o poznání dostupnější délku trasy, takže se mohou zapojit například i maminky s kočárky, senioři nebo třeba doprovod a fanoušci závodníků. Kapacita VoltaRUNu je však omezená, zúčastnit se může 100 osob, proto není na místě s registrací váhat nebo ji nechávat na poslední chvíli. Veškeré prostředky získané registrací k VoltaRUNu poputují prostřednictvím Nadace Nova konkrétním dětem. VoltaRUN startovné je 250 Kč.

*Finální částka dotace bude určena na základě dat IQVIA následujícím způsobem: u každého z léčivých přípravků Voltaren se jeho délka v km vynásobí počtem prodaných ks, získané součiny se sečtou a vynásobí dvěma.

Pozorně si přečtěte příbalovou informaci. O správném použití se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Voltaren Forte 20 mg/g gel, Voltaren Emulgel 10 mg/g gel, Voltaren 140 mg léčivá náplast jsou léky k vnějšímu použití. Voltaren Rapid 25 mg měkké tobolky, Voltaren Actigo Extra 25 mg obalené tablety jsou léky k vnitřnímu užití. Obsahují diklofenak. Hřejivá náplast VoltaTherm je zdravotnický prostředek.

V případě otázek kontaktujte prosím: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o., Hvězdova 1734/2c, 140 00 Praha 4, mail: cz.info@gsk.com. Případné nežádoucí účinky prosím hlaste na: cz.safety@gsk.com. Ochranné známky jsou vlastněné nebo licencované skupinou společností GSK. © 2020 skupina společností GSK nebo poskytovatel příslušné licence.

 

Související témata:
Komerční článek