Srážka s tragickým koncem

Volvo smetlo u Mělníka cyklistu, muž zemřel cestou do nemocnice

Mělničtí policisté vyšetřují od úterního večera tragickou dopravní nehodu. Poblíž obce Cítov smetlo Volvo cyklistu, který podlehl svým zraněním při převozu do nemocnice.

Ke střetu došlo po deváté hodině večer na silnici č. 246 mezi obcemi Cítov a Mělník. Volvo projelo ostrou levotočivou zatáčku ve směru na Cítov a krátce na to se čelně střetlo s protijedoucím cyklistou. Muž vlivem silného nárazu promáčkl váhou svého těla celé přední sklo dovnitř vozu a poškodil přední kapotu a střechu.

 

Cyklista při nárazu utrpěl velmi vážná zranění, se kterými musel být ihned převezen sanitkou do nemocnice. Bohužel během transportu se jeho stav zhoršil do té míry, že svým zraněním při převozu podlehl.

 

Policisté z kriminální služby a vyšetřování celou událost na místě řádně zadokumentovali a zajistili řadu důležitých stop. Na jejich podkladě pak posoudí míru zavinění obou účastníků nehody. Svou roli určitě sehrají i znalecké posudky z oboru dopravy, výsledek pitvy zemřelého cyklisty a další okolnosti jako rychlost jedoucího vozidla, správný způsob jízdy i skutečnost, zda byl cyklista v době srážky řádně osvětlen.

 

TN.cz