Tragická nehoda

Muž na vozíčku nedal v křižovatce přednost. Stálo ho to život

Dodávka srazila cyklistu
Zdroj: TV Nova
Nehoda. Ilustrační foto.
Téma:

V sobotu navečer vyhasl na Náchodsku jeden lidský život. V Bukovicích poblíž Police nad Metují se odehrála dopravní nehoda, při které zemřel muž na vozíku. Srazilo ho auto, které jelo v protisměru. K další nehodě s tragickým koncem došlo i na Strakonicku, kde se srazila dvě vozidla.

Policie vyjížděla k dopravní nehodě v Bukovicích v sobotu před šestou hodinou večerní. "Podle prvotních informací mělo ke střetu dojít tak, že čtyřiašedesátiletý muž pohybující se na vozovce na elektrickém vozíku zřejmě nedal přednost při odbočování protijedoucímu vozidlu,“ uvedla mluvčí policie Magdaléna Vlčková.

 

Vozíčkáře se nepodařilo oživit a zraněním na místě podlehl. "Příčiny této dopravní nehody i míra zavinění jsou v šetření náchodských dopravních policistů,“ dodala Vlčková. Silnice třetí třídy byla během dopravní nehody uzavřená.

 

 

Další nehoda se odehrála i na Strakonicku. Pětasedmdesátiletý řidič osobního auta nepřežil. Dva jeho spolucestující utrpěli velmi těžká zranění. U obce Čepřovice řidič dodávky nezvládl zatáčku a vjel částečně do protisměru, kde se střetl s osobním autem. Řidič dodávky a jeho spolucestující mají jen lehká zranění.

 

"Komunikace mezi obcemi Skály a Čepřovice byla z důvodu vyšetřování na několik hodin uzavřena pro veškerý provoz," okomentoval mluvčí policie Milan Bajcura. Vůči řidiči dodávky policie zahájila trestní řízení pro podezření z usmrcení z nedbalosti.

 

GALERIE: Tragická nehoda na Strakonicku

1
/
4
Zdroj: Policie ČR
Nehoda na Strakonicku

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

ts TN.cz