Opilý invalida

Vozíčkář přebral a padal z vozíku. Lidem vulgárně nadával. VIDEO

Téma:

Strážníci z Přerova zažili neobvyklý zásah. Pomáhali muži na vozíku, který má amputovanou nohu. Byl tak opilý, že z vozíku v centru města spadl.

Tento opilec na invalidním vozíku může mluvit o obrovském štěstí. Jeho výlet do přerovských ulic skončil nepěkným pádem. Ještě před tím jeho počínání sledovali místní desítky minut a raději přivolali strážníky.

 

Hlídka následně odjela a dále ho monitorovala kamerovým systémem, bylo následně zjištěno, že na vozíčku popojížděl ještě následující hodinu," řekl TV Nova zástupce ředitele městské policie Miroslav Komínek.

 

Poté co odmítl pomoc strážníků, se opilec rozjel a s invalidním vozíkem se převrátil - přímo na ulici před projíždějícími auty. Muž byl následně transportován do nemocnice a vzhledem k jeho agresivitě museli strážníci poskytnou zdravotníkům bezpečnostní doprovod.

 

 

Nejen strážníky, ale i řidiče, kteří zastavili a snažili se mu pomoct, urážel hodně peprnými výrazy. Podobný případ přerovští strážníci řešili před dvěma týdny. Silně opilá žena spadla při přecházení silnice. Řidič kamionu zastavil včas, přesto si někteří kolemjdoucí mysleli, že ji srazil a pustili se do jeho pronásledování.

 

Obdobné případy, kdy opilci hazardují se svým zdravím, jsou velmi časté. Třeba ve Zlíně strážníci krotili muže, který vrávoral s malým dítětem v kočárku. Sotva přešel rušnou silnici, spadl. Kroměříž zase vyděsila dvojice, která městem procházela s leteckou pumou. I když mladíkům spadla, nevybuchla. Byla to totiž maketa, kterou jeden z nich dostal k narozeninám.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
vbo, Petr Zapletal TN.cz