Ojedinělý případ

Vražedkyně Janáková před pár dny porodila, utéct se prý nechystá!

Petra Janáková na svobodě - 2
Zdroj: TV Nova
Petr Zelený
Petr Zelený
2.9. 2019 21:27
Téma:

Petra Janáková, odsouzená za loupežnou vraždu sběratele na 30 let, před pár dny na svobodě porodila. Krátce nato odešla z porodnice pryč. Prý poté, co ji tam navštívili kriminalisté.

"Porod probíhal normálně, na to, že je to druhý porod, tak v pohodě. Porodila jsem v pátek v Královéhradeckém kraji a pak jsem následně odešla na revers," řekla Janáková televizi Prima.

 

Odchod prý vyprovokoval příchod policistů z kriminálky, kteří Janákové oznámili, že odebrali vzorky pro testy DNA. Utéct se podle vlastních slov nechystá.

 

Otěhotnění za mřížemi vyvolalo před několika měsíci obrovský poprask. Jak k němu došlo, nyní vyšetřuje Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Inspektoři zjišťují, kdo je otcem dítěte. Podle tchyně jde nejspíš o kuchaře z vazební věznice.

 

 

Janáková podle nedávných zjištění TV Nova změnila vzhled a z Jilemnice se podle všeho přestěhovala do Vrchlabí. Na svobodě je díky zákonu, který odsouzeným těhotným ženám umožňuje propuštění z výkonu trestu. Za mříže by se měla vrátit rok od porodu.

 

Petru Janákovou spolu s nyní už bývalým manželem soudy poslaly do vězení za již zmíněnou loupežnou vraždu a přípravu dalších tří.

 

Pusťte si reportáž z minulého týdne:

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz