drsná zábava

Holka si libuje ve vraždění zvířat: Nepřestanu, je to pro dobrou věc!

Aryanna Gourdin - 2
Zdroj: Twitter, Aryanna Gourdin
Téma:

Aryanna Gourdinová (12) se chtěla na sociálních sítích pochlubit svým neobvyklým koníčkem a začala se fotit se zvířaty. Místo pochvaly ale nyní sklízí tvrdou kritiku. Zvířata na fotografiích totiž sama zabila - jen tak pro zábavu. Přesto si vysloužila přezdívku "anděl spásy".

"Jsem lovec, nikdy nepřestanu," křičí do světa dvanáctiletá dívka, která postupně zveřejňuje snímky svých úlovků z africké safari. Její sbírka přitom není malá - zahrnuje žirafy, zebry, divoké medvědy, slony, buvoly i antilopy.

 

Všechna zvířata skolila sama svým speciálně upraveným lukem - ovšem pod dohledem otce, který ji ve zvrhlé zálibě podporuje.

 

GALERIE: Aryanna Gourdin

1
/
8
Zdroj: Twitter, Aryanna Gourdin
Aryanna Gourdin - 1

 

"Jsi vražedkyně," sklízí dívka kritiku. Sama si z toho ovšem příliš těžkou hlavu nedělá.

 

 

"Je to něco, co zbožňuju a co si užívám. A chci, aby ostatní lidé pochopili, co prožívám," řekla dívka v rozhovoru v pořadu Dobré ráno, Ameriko. "V žádném případě nepřestanu," dodala.

 

S otcem prý loví zvířata pro zábavu, maso pak ale dávají tamním sirotkům. Jak řekl v pořadu její otec, s dcerou už lovením nakrmili 800 dětí. "Jsme pyšní na to, že jsme lovci a nikdy se za to nebudeme omlouvat," stojí si za svým dvojice.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Brutální kuchyně: Česká lovkyně afrických zvířat se pochlubila, jak porcuje a peče lva

GALERIE: Vysmála se petici a zabíjí dál. ´Vražedkyně zvířat´ z Litoměřic ukázala další oběti

lud TN.cz