výměna manželek nečekaný zvrat

Vše o první hádce Ládi a Sylvy: "Našla jsem injekční stříkačky!"

Konflikt ve Výměně
Zdroj: tn.cz/Profimedia.cz

Při natáčení Výměny manželek dochází často k velmi vyostřeným situacím, které se mnohdy ani na televizní obrazovky nedostanou. K jedné takové "krizi" došlo i na výletě Sylvy a Ládi. Nahrádní partnerka totiž našla injekční stříkačky a Láďa vybouchl vzteky.

Není žádným tajemstvím, že Sylvie měla s Láďou stále nějaké konflikty. Jeden ale diváci TV Nova nemohli vidět . Odehrál se na jednom z výletů v rámci Výměny manželek - na pražské náplavce.

 

Láďa doufal, že na náplavce stráví rodina pohodové odpoledne. Byl to podle něj jeden z těch klidnějších dnů s náhradní manželkou Sylvií. "Krmili jsme labutě a povídali si," zavzpomínal.

 

Když o jeho dojemném příběhu slyšela Sylvie, byla pořádně v šoku. "Náplavka je krásná, ale to je tak jediné," prohlásila. Procházka prý sice byla zpočátku pěkná, pak ale s Láďou našli na zemi injekční stříkačky a problém byl na světě.

 

 

"Ptala jsem se ho, co se dělá se stříkačkami tady v Praze, u nás v Táboře to řeší policie. Vynadal mi, že s tím nechce mít nic společného, že to ještě bude na něj, že byly jeho nebo já nevím," popsala celý konflikt.

 

Podle Ládi byla její reakce přehnaná a Sylvie si z velké části vymýšlí. "Našli jsme na zemi stříkačku a ona mi řekla, ať se jí nějak zbavím nebo ať zavolám policii," říká Láďa. Přišlo mu prý zbytečné s ohledem na obrovské množství na zemi se válejících stříkaček starat se o každou zvlášť. "Nikoho neohrožovaly," vysvětlil. "Řekl jsem jí, že jestli chce, může zavolat policii sama. Neudělala to," dodal.

 

Sylvie se prý do Ládi pustila, ten si to ale nenechal líbit. A problémy pokračovaly. "To byl první konflikt, který skončil hádkou," řekla Sylvie. Po chvíli se sice oba uklidnili, pak ale došlo k dalšímu konfliktu v kavárně. A výlet skončil dost neslavně, protože se Sylva a Láďa do bytu vraceli každý jinou cestou.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

I jim něco Výměna vzala... Sylvie prozradila, jaké mělo natáčení negativa

Jak žije údajný tyran Láďa z Výměny mimo rodinu? Jeho známý promluvil!

Související témata:
lud TN.cz